نشان ارادت مردم رفسنجان به امام حسین (ع) جهت ترفیع گنبد بهشت
تعداد 483 خشت طلا به ارزش 10,384,500,000 ریال
اطلاعات بیشتر و مشارکت
مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا (س)
در جوار بارگاه ملکوتی امام علی (ع)
اطلاعات بیشتر و مشارکت

سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال/ فعالیت سه هزار مهندس و کارگر ایرانی در عتبات عالیات ارسال به واتس آپ ارسال به تلگرام

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه اصول «اقتصاد مقاومتی» محور عملکرد این ستاد در اجرای پروژه‌های متعدد در اعتاب مقدسه است گفت: سه هزار مهندس و کارگر ایرانی در عتبات عالیات فعالیت می کنند

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حسن پلارک افزود: از زمان تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات تا کنون، شفافیت، انضباط و صرفه‌جویی در امور مالی در دستورکار مهندسان، پیمانکاران، متخصصان و کارکنان ستاد بوده و امسال نیز با توجه به اعلام شعار سال از سوی رهبر فرزانه انقلاب، پیاده‌سازی و اجرای اصول اقتصاد مقاومتی همچون سال‌های گذشته در سرلوحه امور ستاد بازسازی عتبات عالیات است.

پلارک افزود: اشتغالزایی و خدمت به زائران عتبات نعمتی است که خداوند به ملت ایران داده است و باید این فرصت را مغتنم شماریم و قدردان آن باشیم.

وی با بیان اینکه فعالیت های این ستاد در راستای اقتصاد مقاومتی است، گفت: کار در ستاد بازسازی به دلیل خدمت به زائران ائمه اطهار است و تنها کسانی می توانند در این عرصه فعالیت کنند که عشق و علاقه به خاندان عصمت و طهارت داشته باشند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه جذب و هدایت کمک های مردمی مهم ترین نقش در ادامه روند ساخت و ساز در عتبات را دارد، گفت:‌ در این ارتباط رسانه ها نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در هدایت کمک های مردمی برای ساخت و تکمیل پروژه ها دارند.

ستاد بازسازی عتبات عالیات ، حدود ۱۳ سال پیش فعالیت خود در عرصه ساخت و ساز و توسعه فضاهای حرمین شریف در عراق را آغاز کرد و تاکنون بسیاری از طرحها به اتمام رسیده و بسیاری نیز در حال تکمیل و ساخت است.

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*