نشان ارادت مردم رفسنجان به امام حسین (ع) جهت ترفیع گنبد بهشت
تعداد 483 خشت طلا به ارزش 10,384,500,000 ریال
اطلاعات بیشتر و مشارکت
مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا (س)
در جوار بارگاه ملکوتی امام علی (ع)
اطلاعات بیشتر و مشارکت

١٣ رجب به نیابت ١۴ هزار نفر در نجف اشرف زیارتنامه خوانده شد ارسال به واتس آپ ارسال به تلگرام

همزمان با عید نوروز و تقارن آن با میلاد حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(سلام الله علیها)ستاد اقدام به راه اندازی طرح عیدانه لبیک از میلاد حضرت فاطمه(س) تا میلاد حضرت علی(ع)نمود.

یکی از بخش های عیدانه لبیک،ثبت نام برای شرکت در طرح زیارت نیابتی بود که مهلت نام نویسی در طرح زیارت نیابتی عیدانه لبیک دوشنبه۲۱ فروردین ماه، ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسید و ۱۴۰۱۵ نفر نام و نام خانوادگی خود را برای شرکت در این طرح ثبت کردند.

همزمان با میلاد خجسته مولود کعبه، حضرت امیرالمومنین علی(ع) زیارت نیابتی به صورت دسته جمعی توسط حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در صحن باصفای حضرت علی(ع) در نجف قرائت شد که گزارش تصویری آن نیز ارائه می شود.قرعه کشی عیدانه لبیک نیز روز ۲۳فروردین انجام خواهد شد و مسافر کربلا معرفی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:در سیزدهمین روز ماه مبارک رجب و ولادت امیرالمومنین علی(ع) در حرم حضرت امیرالمومنین(ع) به نیابت از عزیزانی که در عیدانه لبیک ثبت نام کردند، زیارت خواهیم کرد و امیدواریم در سال آینده همه علاقمندان توفیق پیدا کنند حرم مطهر امیرالمومنین(ع) را از نزدیک زیارت کنند و با امضای امام زمان(عج) به عتبات عالیات مشرف شوند و از نزدیک محضرایشان عرض ارادت کنند.

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*