نشان ارادت مردم رفسنجان به امام حسین (ع) جهت ترفیع گنبد بهشت
تعداد 483 خشت طلا به ارزش 10,384,500,000 ریال
اطلاعات بیشتر و مشارکت
مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا (س)
در جوار بارگاه ملکوتی امام علی (ع)
اطلاعات بیشتر و مشارکت

ترکیب فناوری روز و طرح‌های اصیل معماری ایرانی در اجرای طرح توسعه حرم مطهر علوی+تصاویر ارسال به واتس آپ ارسال به تلگرام

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در جریان بازدید از مراحل تکمیل پروژه توسعه حرم مطهر علوی که مزین بنام صحن حضرت زهرا (س) می‌باشد، گفت: در این طرح، جدیدترین فناوری‌های روز و زیباترین طرح‌های معماری ایرانی و اسلامی برای رفاه حال زائران استفاده شده است

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حسن پلارک با اشاره به وسعت کم نظیر عملیات صورت گرفته در این پروژه عمرانی مذهبی گفت: صحن حضرت زهرا (س) با کمک‌های مردم و با همت کارگران، استادکاران و مهندسان ایرانی در کمتر از پنج سال تکمیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال این صحن به بهره‌برداری کامل خواهد رسید افزود: طرح توسعه حرم مطهر علوی با زیربنای ۲۲۰ هزار متر مربع، بزرگترین پروژه عمرانی مذهبی در حال اجرا در جهان است.

وی با تأکید بر اینکه بخش قابل توجهی از هزینه‌های ساخت و بازسازی اعتاب مقدسه را مردم و محبان اهل بیت (ع) ایران اسلامی تقبل می‌کنند، گفت: صحن حضرت زهرا (س) نشانه ای از ارادت ایرانی‌ها به خاندان اهلبیت (ع) می‌باشد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با تجلیل از پشتیبانی خیرین و نیروهای فنی متبرع افزود: صحن و شبستان حضرت زهرا(س) یک مجموعه کم نظیر است که جهت رفاه حال زائران حرم مطهر علوی طراحی و در حال اجراست.

وی گفت: خدا را شاکریم که این فرصت را به ایرانیان داد تا با ساخت این صحن و شبستان در جوار مضجع شریف اول مظلوم عالم حضرت علی (ع)، نام زیبای حضرت زهرا (س) را متجلی کرده و مرحمی بر قلب داغ دیده امام زمان(عج ) باشد.

گفتنی است در این بازدید، مسعود شوشتری جانشین ستاد و حسن خشرو معاونت فنی و مهندسی ستاد بازسازی عتبات عالیات، پلارک را همراهی می‌کردند.

براساس این گزارش، هموطنانی که علاقه‌مند هستند از فیض مشارکت در طرح توسعه حرم مطهر علوی بهره‌مند شوند می‌توانند با ارسال عدد ۱۱۰به شماره ۸۸۸۸اپراتور همراه اول و یا شماره‌گیری کد #۸۸۸*۷۳۳*از طریق ایرانسل و همراه اول اقدام کنند.

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*