نشان ارادت مردم رفسنجان به امام حسین (ع) جهت ترفیع گنبد بهشت
تعداد 483 خشت طلا به ارزش 10,384,500,000 ریال
اطلاعات بیشتر و مشارکت
مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا (س)
در جوار بارگاه ملکوتی امام علی (ع)
اطلاعات بیشتر و مشارکت

معدن‌کاران استان مرکزی ۵هزارتن سنگ کف صحن حضرت زهرا(س) را تامین می‌کنند ارسال به واتس آپ ارسال به تلگرام

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی از تعهد معدنکاران این استان برای تامین۵هزارتن سنگ کف صحن و شبستان حضرت زهرا(س) خبر داد

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، عزیز فیلی در جلسه هم اندیشی با مسئولان شهرستان دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی محلات با اعلام این خبر افزود: با همت خیرین و مردم دوست‌دار اهل بیت، استان مرکزی توانست در سال گذشته رتبه نخست را در امر بازسازی عتبات عالیات بین سایر استان‌ها کسب کند.

وی با اشاره به اجرای بزرگترین پروژه عمرانی-مذهبی جهان اسلام در شهر نجف گفت: طرح توسعه حرم مطهر علوی مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا(س) با حدود ۲۲۰هزارمتر زیربنا در حال اجراست.

فیلی یادآور شد: خیرین استان مرکزی در سال گذشته سنگ‌های حدود ۶۰۰ستون را تامین کردند که نشانه‌ای از ارادت آنان به اهل بیت علیهم السلام است.

همچنین در این جلسه، نجفی نظام آبادی جانشین ستاد بازسازی عتبات استان مرکزی گفت: با اتمام تعهد استان برای تامین سنگ ستونهای صحن حضرت زهرا«س»، موضوع تامین سنگ کف صحن به عنوان یک فرصت معنوی برای مشارکت مطرح شد که معدن داران خیر شهرستان محلات تامین۵هزارتن از آن را قبول کردند.

در پایان این جلسه مسئولان ستاد بازسازی عتبات استان مرکزی به همراه امام جمعه شهرستان محلات، امام جمعه شهر نیم ور ، فرماندار و شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرستان محلات، دبیر معدن کاران محلات و دبیر انجمن سنگ بری محلات از کارخانه سنگستان محلات «کارگاه ساخت ستونهای صحن حضرت زهرا س» دیدن کردند.

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*