نشان ارادت مردم رفسنجان به امام حسین (ع) جهت ترفیع گنبد بهشت
تعداد 483 خشت طلا به ارزش 10,384,500,000 ریال
اطلاعات بیشتر و مشارکت
مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا (س)
در جوار بارگاه ملکوتی امام علی (ع)
اطلاعات بیشتر و مشارکت

رئیس محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات در جمع خبرنگاران: استفاده از پتانسیل بانک‌ها برای هدایت مشارکت‌های مردمی در امر بازسازی عتبات/ لزوم توجه ایرانی‌ها به پروژه‌های اعتاب مقدسه ارسال به واتس آپ ارسال به تلگرام

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف ، مهندس حسن پلارک در حاشیه اولین گردهمایی روسای ستادبازسازی عتبات عالیات بانک‌های کشور در جمع خبرنگاران گفت: بانک‌ها در ارتباط با مسائل مالی و پولی، پتانسیل خوبی برای هدایت مشارکت‌های مردم به عتبات عالیات دارند.
وی افزود: قبل از برگزاری اولین گردهمایی روسای ستاد بازسازی عتبات عالیات بانک‌های کشور با مدیران عامل بانک‌ها تفاهم‌نامه‌هایی به صورت اختصاص امضا کرده بودیم تا بانک‌ها بتوانند با تشویق و ترغیب مشتریان خود، اطلاع‌رسانی در شعبات بانکی و گِرد کردن باقی‌مانده حساب‌های مردم، کمک‌های آنها را به سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات هدایت کنند.
رئیس محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات تصریح کرد: مدیران عامل بانک ها و هیأت مدیره آنها امکانات مختلفی را در حیطه اختیارات و اعتبارات دارند که می‌توانند حداکثر استفاده از آن را برای کمک به پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات انجام دهند.
وی تصریح کرد: سیستم بانکی کشور یکی از بهترین جاهایی است که می‌تواند به ستاد بازسازی عتبات عالیات کمک کند، ضمن اینکه با هم‌افزایی مشترک ستاد بازسازی عتبات عالیات با بانک‌های کشور و تفاهم‌نامه‌ منعقد شده با بانک مرکزی به عنوان متولی اصلی بانک‌ها، از مراجعه مستقیم تک تک بانک‌ها به این ستاد جلوگیری خواهد شد.
مهندس پلارک درباره خدمات بانک ها که می‌توانند به ستاد بازسازی عتبات عالیات ارائه کنند، گفت: بانک‌ها بخشی از جامعه محسوب می‌شوند و همان میزان مشارکتی را که می‌توانیم از مردم در زمینه عتبات عالیات ببینیم، از شبکه بانکی هم می‌توانیم توقع داشته باشیم، ضمن اینکه اگر شبکه بانکی همین انگیزه فعلی را داشته باشد و تعاملاتش را با ستاد بازسازی عتبات عالیات ادامه دهد، بانک‌ها می‌توانند حداقل بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از هزینه‌های اجرای پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات را پوشش دهند.
وی اظهار داشت: پروژه‌های توسعه‌ای ستاد بازسازی عتبات عالیات در نجف و کربلا هزینه‌های زیادی دارد، لذا مردم باید توجه بیشتری به این پروژه‌ها که به نام مردم ایران ثبت شده داشته باشند.

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*