نشان ارادت مردم رفسنجان به امام حسین (ع) جهت ترفیع گنبد بهشت
تعداد 483 خشت طلا به ارزش 10,384,500,000 ریال
اطلاعات بیشتر و مشارکت
مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا (س)
در جوار بارگاه ملکوتی امام علی (ع)
اطلاعات بیشتر و مشارکت

یک زائر در حرم امام علی(ع) شفا یافت/عکس ارسال به واتس آپ ارسال به تلگرام

یک زائر عراقى کهنسال که براى درمان چشمان خود می‌خواست به جمهوری اسلامی ایران سفر کند، ساعاتى پیش از سفر در پیشگاه مرقد مطهر حضرت امیرالمؤمنین (ع) شفا یافت. با این حال، او برای زیارت امام هشتم و حضرت معصومه (س) راهی ایران شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات رفسنجان به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی حج، جبار حسین الزبیدى، شهروند ۷۱ ساله عراقى از اهالى شهرستان «الخالص» استان دیالى به منظور درمان بینایى خود در ایران به شهر نجف آمد تا از طریق فرودگاه این شهر به ایران سفر کند. وى ساعاتى پیش از رفتن به فرودگاه براى زیارت و عرض ارادت به حضرت امیرالمؤمنین (ع) به بارگاه مطهر شرف‌یاب شد، اما در کمال ناباوری کرامت و عنایت حضرت امیرالمؤمنین (ع) شامل این زائر باایمان شد و چشمانش به برکت این امام بزرگوار شفا یافت.

این زائر شفایافته در تشریح واقعه گفت: امروز براى سفر به جمهوری اسلامی ایران و درمان بینایى خود بلیت تهیه کرده بودم و ساعاتى قبل از رفتن به فرودگاه نجف به زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین (ع) رفتم. وقتى روبه‌روى ضریح مطهر رسیدم، به شدت گریه کردم و از امام، شفاى چشمانم را طلب کردم. وقتى از حرم بیرون آمدم به یک مغازه صرافى رفتم تا براى سفر و هزینه درمان پول ایرانى تهیه کنم. وقتى مشغول شمارش اسکناس‌ها بودم، متوجه شدم چشمانم شفا پیدا کرده‌اند.

حاج جبار الزبیدى براى تشکر از حضرت امیرالمؤمنین (ع) و عنایت ایشان، دوباره به حرم مطهر بازگشت و با وجود شفاى چشمانش تصمیم گرفت براى زیارت حضرت على بن موسى الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) به ایران سفر کند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی حرم امام علی(ع)

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*